1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Doktor Strange 3 Ne Zaman Çıkacak? Bilmeniz Gereken Her Şey!

Doktor Strange 3 Ne Zaman Çıkacak? Bilmeniz Gereken Her Şey!
Doktor Strange 3 Ne Zaman Çıkacak

Doktor Strange 3 ne zaman çıkacak konusu hakkında özellikle de çoklu evren çılgınlığından sonra çok fazla soru geldi. Her ne kadar bununla ilgili Marvel resmi olarak bir açıklamada bulunmasa da, filmin çok kısa bir sürede 1 milyar dolardan fazla kazanç elde etmesi, üçüncü bir devam filminin kesin olarak geleceğini bizlere kanıtlamakta. Doktor Strange 3 ne zaman çıkacak, 3. filmde neler olacak ve Doktor Strange 3 çıkış tarihi hakkında tüm merak edilen soruları bu içeriğimizde yanıtlayacağız.

Doktor Strange 3 Ne Zaman Çıkacak?

Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında filminin kısa bir süre içerisinde milyonlarca izlenmesi ve gişe rekorları kırması ile hayranlar yapımcılara Doktor Strange 3 ne zaman çıkacak sorularını yöneltti. Filimin başrol oyuncularından olan ve kendisini Doktor Strange olarak tanıdığımız Benedict Cumberbatch, bu soruluları şu şekilde yanıtladı.

  • Bir tane daha yapmayı çok isterim. Doctor Strange çok karmaşık bir karakter ve onunla keşfedecek daha çok şey varmış gibi geliyor.

Bu açıklamadan da anladığımız üzere kesin olarak üçüncü bir filmin de çıkacağını söyletilmekteyiz. Hatta belki de 3. filmin senaryosu şuanda yazılmakta ya da konusu çoktan belirlenmiş durumda. Bunun yanı sıra Disney+‘ta yayınlanan çoklu evren çılgınlığının sonda gördüğümüz sahnede “Doctor Strange geri dönecek” yazısı ile karşılaşmıştık. Bu da yeni bir filmin yakında bizlerle olacağının bir göstergesi. Peki 3. filmin çıkış tarihi hakkında neler söyleyebiliriz.

Doktor Strange 3 Çıkış Tarihi

Doktor Strange 3 hakkında olası bir çıkış tarihi tahmininde bulunmamız gerekirse, Doktor Strange 3. filminin 2024 yılının Şubat, Mayıs, Temmuz ya da Kasım aylarında ortaya çıkabileceğini söyleyebiliriz. Hali hazırda Marvel evreninin de kendi içerisinde film projeleri varsa bu tarih daha fazla uzayabilir.

Doktor Strange 3 ne zaman çıkacak ya da çıkış tarihi konularının yanı sıra hayranların merak ettiği konulardan bazıları da, 3. filmin oyuncu kadrosu hakkında. Sizin de bildiğiniz üzere Benedict Cumberbatch olmadan asla bir Doktor Strange karakteri oluşturulamaz. Çünkü Benedict Cumberbatch kendisini Doktor Strange olmaya adamış bir karakter. Bunun yanı sıra yüce büyücü olarak bildiğimiz Wong olmadan da bir devam filmi hayal etmemiz mümkün değil.

Wanda karakterimize gelince, ikinci filmde Doktor Strange ile olan hikayesini tamamladığını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra birçok kişi Wanda’nın bu filmde hayatını kaybettiğini düşünüyor. Ancak bir kısım kitle de onun hala yaşadığını, kara büyülü kitaptan kurtularak tekrar kendi yaşamına döndüğünü düşünmekte.

Doktor Strange 3 Ne Zaman Çıkacak

Doktor Strange 3 Konusu Ne Olacak?

Bildiğiniz üzere 2. filmde çoklu evrenler arası geçişler yapabilen Clea’nın, Doktor Strange ihtiyaç duyduğunu görmüştük. Yine Clea 3. film ile de bağlantılı olabileceği düşünülmekte. Hali hazırda devam filmine bambaşka bir hikaye ile başlamak, film hayranlarının geriye dönük merak ettiği sorulara neden olabilir.

Bu tarz kafa karışıklıklarını önlemek için ise devam filminde bağımsız bir Strange filmi yerine, Clea ile bağlantılı bir filmin geleceği bekleniyor. Bunun yanı sıra Wanda’nın henüz ölüp ölmediği hakkında net bir bilgi bulunmamakta. Bu nedenle de Doktor Strange 3. filmin konusu hakkında net bir şekilde açıklama yapamamaktayız. Ayrıca çoklu evrende yer alan başka bir Wanda karakterinin hayatını etkileyen olaylarla, yeni bir Wanda’nın da Marvel evrenine geleceği düşünülmekte.

Doktor Strange 3 Fragman

Doktor Strange hayranları Doktor Strange 3 ne zaman çıkacak sorusunun cevabını aramakla beraber devam filminin fragmanı hakkında da bilgi edinmek istiyorlar. Henüz 2. filmin yeni yeni vizyona girmesi ile devam filminin hemen fragmanının çıkması tabi ki de pek mümkün değil.

Doktor Strange 3 Fragman

Ancak yine de film hayranlarının yapmış oldukları çeşitli fragmanlar bulunuyor. Bu fragmanlar her ne kadar bizlere 3. film hakkında pek bir şey göstermese de, Strange hayranlarını heyecanlandırmakta. Dilerseniz Doktor Strange 3 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtını da kısa ve öz bir şekilde sizlere verelim.

Doktor Strange 3 Ne Zaman Gelecek?

Her ne kadar Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında filminin devamı niteliğinde olacak 3. film hakkında resmi bir açıklama olmasa da, Strange hayranları 2024 yılında Doktor Strange 3’ün gelmesi beklemektedir.

Doktor Strange 3 ne zaman çıkacak konusuna değindiğimiz bu içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Eğer sizlerin de 3. film hakkında çeşitli teorileriniz varsa, yorumlar kısmından bunu belirtebilirsiniz. Ayrıca yine dört gözle beklenen “Antman 3 ne zaman gelecek” adlı makalemize de göz atmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir