1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Control Z 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Netflix Açıklama Yaptı!

Control Z 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Netflix Açıklama Yaptı!
Control Z 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak

Control z 4. sezon ne zaman çıkacak sorusu, Control Z dizi hayranları tarafından oldukça merak edilmekte. Özellikle de izleyicilerin aklında birçok soru bırakan 2. sezon finalinden sonra, hayranlar Control z 4. sezon çıkacak mı gibi konuları araştırmakta. Dünyanın en popüler dizi&film platformu olan Netflix’in çıkardığı Meksika yapım gençlik dizisiz Control z, içerisinde yer alan gizem ve gerilim dolu sahneleri ile izleyenleri şaşırtmayı ve heyecanlandırmayı başarıyor. 4 Ağustos 2022 tarihinde arkasında birçok gizem ile sonlanan bu dizi hakkında yapılan yeni açıklamalar ile birlikte, Control Z 4. Sezon ne zaman çıkacak sorusu yanıt buldu.

Control Z 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak bilmiyor musun?

Control Z 4. Sezon Çıkacak Mı hakkında bir fikrin yok mu?

Doğru içeriktesin, burada sana Control z 4. sezon ne zaman sorusunun yanıtını vermeye çalışacağız. Bununla birlikte Control Z 4. Sezon ne zaman çıkacak ve Control Z 4. Sezon çıkacak mı gibi konulara da değineceğiz.

Control Z 4. Sezon Çıkacak Mı?

2020 yılında Netflix platformunda yayına sürülen 2. sezonun ardından Netflix açıklama yaptı. Yapılan açıklamaya göre Control Z 4. sezonun geleceği resmi bir şekilde onaylanmıştı. Ancak ülkemizde de etkisini gördüğümüz salgın dönemlerine denk gelen çekim çalışmaları ertelendi. Bu da 4. sezonun normale göre daha geç bir sürede platforma geleceği anlamına geliyor. 2. sezonun yayınlanmasının ardından 2 sene geçti ve dizi çalışmaları aktif olarak devam ediyor. Control z 4. sezon ne zaman çıkacak sorusuna henüz net bir şekilde yanıt gelmese de izleyiciler 4. sezonun onaylanması ile birlikte rahatlamış durumda.

Control Z Netflix yapımı dizi hakkında en merak edilen bir başka soru ise 4. sezonun gelip gelmeyeceği hakkında. 4. sezonun geleceğinin resmi bir şekilde onay alması, 4. sezon hakkında da çeşitli teorilerin üretilmesine neden olmuştur. Konu ile ilgili yapım ekibinden henüz resmi bir açıklama gelmese de hayranlar bu konuda ümidini kesmiyor.

Control Z 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak

Control Z 4. Sezon Ne Zaman?

Control Z 4. sezon her ne kadar onay alsa da ne zaman çıkacağı hakkında net bir tarih verilmemişti. Bununla birlikte dizinin hayranları Control z 4. sezon ne zaman sorusunu 2023 ile 2024 yıllarında aramakta. Haliyle çekimleri engelleyen salgın döneminin yavaş yavaş atlatılması sinema sektörünün de buzlarını eritmiştir. Ayrıca dizinin 4. sezonunun ne zaman çıkacağı hakkında önümüzdeki aylarda net bir tarih verileceği düşünülmekte.

2. sezonda hayranlarını merak içerisinde bırakan Control Z, 4. sezonda izleyicilerin en çok merak ettiği Pablo, Sofia ve Raúl’un hayatı hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayacak. Bilgisayar korsanlığını en iyi şekilde anlatan ve gençleri hedef alan bu Netflix yapımı, kısa sürede milyonlarca insan tarafından izlenerek popüler bir hale gelmiştir. 4. sezonun çıkıp çıkamayacağı da aslında dizinin yine aynı şekilde izlenip izlenmemesine bağlıdır.

Control Z 4. Sezon Oyuncuları

Control Z 4. Sezon Oyuncuları, 3. sezondan bu yana diziye yeni oyuncuların eklenip eklenmediğini öğrenmek ve çıkacak yeni sezonda mevcut oyunculardan çıkan olup olmadığını görmek amacı ile sıklıkla araştırılmakta. Haliyle çok sevilen bu profesyonel oyuncuların diziden çıkmasını hiçbir hayran istemez.

Oyuncularİsimleri
Yankel StevanRaúl León
Ana Valeria BecerrilSofía Herrera
Zión MorenoIsabela
Macarena GarcíaNatalia Alexander
Michael RondaJavier Williams
Fiona PalomoMaría
Andrés BaidaPablo
Patricio GallardoGerardo
Ariana SaavedraRegina
Thanya LópezSusana
Luis CurielLuis
Rodrigo CacheroMiguel Quintanilla
Xabiani Ponce de LeónErnesto
Samantha AcuñaAlex
Kariam CastroValeria
Control Z 4. Sezon Oyuncuları

Control Z 4. Sezon Fragman

Dizi hayranlarının google üzerinde yapmış olduğu başka bir konu ise Control Z 4. Sezon Fragman. Her ne kadar Netflix tarafından yayınlanmış bir fragman olmasa da, hayran kitlesinin oluşturduğu fragman videoları bulunuyor. Aşağıda yer alan fragman ise dizinin bir önceki sezonuna aittir.

Bu içeriğimizde Control Z 4. Sezon Ne Zaman konularına değindik. Benzer bir içeriğimiz olan “Ant Man 3 Ne Zaman Çıkacak?” adlı makalemize göz atabilir ve Antman filminin yenisi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir