1. Anasayfa
  2. Haber

Casual Club Üyelik İptal Etme

Casual Club üyelik iptali nasıl yapılır ve daha fazlası!

Casual Club Üyelik İptal Etme
casual club üyelik iptal etme

Casual Club üyelik iptal etme konusuna değineceğimiz bu içeriğimizde casual club üyelik iptali nasıl yapılır konularına da ayrıntılı bir şekilde değineceğiz. Peki Casual Club Üyeliği nasıl iptal edilir? Gelin hep birlikte bu işlemlere sırası ile göz atalım.

Casual Club Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Casual club üyelik iptali nasıl yapılır sorusu son dönemlerde casual club üyeliğini iptal etmek isteyen kullanıcılar tarafından sürekli olarak araştırılan bir konu haline gelmiştir. Peki bu platforma olan üyeliğimizi nasıl iptal edebiliriz? Bu içeriğimizde sizlere Casual Club üyelik iptal etme işlemini en ince ayrıntısına kadar uygulamalı bir şekilde anlattık. Dilerseniz hemen iptal işlemlerinin nasıl yapıldığını anlatmaya geçelim.

casualclubcom Üyelik İptali için yapmanız ve takip etmeniz gereken adımlar çok basittir. İlk olarak platformun sitesinde kendi hesabınıza giriş yapmalısınız. Ardından aşağıda sıralamış olduğumuz adımları uygulamaya geçebilirsiniz.

  • Ayarlar sayfasını açın.
  • Durum seçeneğine tıklayın.
  • Buradan “Profil İptali” seçeneğine tıklayın.

Bu sayede Üyelik İptali casualclubcom işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca belirtmemiz gerekir ki platform içerisinde Vip-Pass üyeliğine sahipseniz, ilk olarak aboneliğinizin iptalini gerçekleştirmeli ardından üyelik iptaline başvurmalısınız.

Casual Club Üye Girişi

Casula Club üzerinden satın aldığınız üyeliklerin de bazı şartları ve koşulları bulunmaktadır. Casual Club üye girişi bölümünde bu şartlara ve üyelik koşullarına değineceğiz. Eğer Casual Club platformunda herhangi bir üyeliğiniz bulunuyorsa ve üyeliğinizi ya da aboneliğinizi iptal ettirmek istiyorsanız, belirtilen süreçlerden önce casual club Üyelik İptali işlemine başvurmalısınız. Aksi taktirde üyeliğiniz tekrar yenilenebilir ve cebinizden tekrar para çıkmış olur. Abonelik iptaline aşağıda belirttiğimiz koşullar çerçevesinde başvurmalısınız.

  • Yıllık aboneler, aboneliğin bitiş tarihinden 60 gün önce başvurmalı.
  • 6 aylık aboneler, abonelik bitiş tarihinden 30 gün önce başvurmalı.
  • 3 aylık aboneler, abonelik bitiş tarihinden 15 gün önce başvurmalı.
  • 15 günlük aboneler, abonelik bitiş tarihinden 5 gün önce başvurmalı.
  • günlük aboneler, abonelik bitiş tarihinden 48 saat önce başvurmalı.

Kullanıcı tarafından alınan 7 ya da 15 günlük promosyon paketleri, eğer sıraladığımız bu şartlar çerçevesinde iptal edilmez ise, her ay otomatik bir şekilde 3 aylık paket uygulanacaktır. Bu nedenle de kullanıcıların belirtilen şartlara uyması gerekmektedir.

4 club üyelik iptali nasıl yapılır