İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi

Ben Efsaneyim 2 Ne Zaman Çıkacak 2022

Ben Efsaneyim 2 Ne Zaman Çıkacak 2022
Ben Efsaneyim 2 ne zaman çıkacak
+ -

Ben Efsaneyim 2 ne zaman çıkacak konusuna bu içeriğimizde değindik. Kıyamet filmleri denince akla ilk gelen filmlerden birisi olan Ben Efsaneyim filminin izleyicileri tarafından sıklıkla sorulan sorulardan bir tanesi Ben Efsaneyim 2 ne zaman çıkacak sorusu olmuştur. Ben efsaneyim filminin sonu yeni bir filme kapı aralamış olduğundan izleyiciler tarafından yeni filminin gelmesi heyecanla beklenmektedir.

Ben Efsaneyim 2 Ne Zaman Çıkacak

Ben Efsaneyim 2 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtı net bir şekilde açıklanmasa da Reddit kullanıcıları tarafından yayılan söylentilere göre 2022 ile 2023 yılları arasında gösterime girmesi beklenmektedir. Ancak yapımcılar tarafından net bir bilgi gelmeden bu söylentilerin hiçbir anlamı olmadığını unutmamak gerekmektedir. Will Smith ile çekilen bu efsane film hayranlarını etkilemekle birlikte büyük başarılar da yakalamıştır. Umulur ki bu söylentiler olduğu gibi gerçekleşir ve en kısa zamanda filmin devam filmi gösterime girer.

Ben Efsaneyim 2 Fragman

Ben Efsaneyim 2 ne zaman çıkacak sorusunu soran kullanıcıların sıklıkla yaptığı araştırmalardan bir tanesi de Ben Efsaneyim 2 fragman olmaktadır. Ben Efsaneyim 2 fragmanları YouTube’da dolansa da bunlar aslında hayran yapımı olup resmi olan fragman bulunmamaktadır. Ancak yine de bu fragmanları izleyerek eğlenebilir ve ilk filmin devamı için bekleyişe geçebilirsiniz.

Ben Efsaneyim 2 Oyuncuları

Filmin gelmesi durumunda oyuncu kadrosu ise az çok bellidir. Bu kadro ile film çok efsane bir noktaya geleceğinden hiç şüpheniz olmamalıdır.

  • Will Smith (Dr. Robert Neville)
  • Alice Braga (Anna)
  • Charlie Tahan (Ethan)
  • Dash Milhok (Alpha Male)
  • Salli Richardson (Zoe)
  • Joanna Numata (Alpha Female)

Yukarıda yer alan kadro ile yeni filmin performansı en üst seviyede olacaktır. Sizler de gösterime girdikten sonra gerilimi en üst seviyede yaşayarak izleyeceğinizden emin olabilirsiniz. Hayatta kalma filmi denince akla gelen ilk sorulardan biri olan Ben Efsaneyim 2 ne zaman çıkacak sorusu için bu bilgiler net bir şey açıklamasa da beklemenin faydası olduğunu düşünmekte fayda vardır. Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “Ant Man 3 Ne Zaman Çıkacak?” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.