1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Baskın 3 Ne Zaman Çıkacak?

Baskın 3 Ne Zaman Çıkacak?
baskın 3 ne zaman çıkacak

Baskın 3 ne zaman çıkacak konusuna değineceğimiz bu içeriğimizde Baskın 3 Çıkacak Mı ve Baskın 3 Oyuncuları konularına da değindik.

Baskın 3 Ne Zaman Çıkacak?

Severek izlenilen ilk iki filminin ardından Baskın 3 ne zaman çıkacak sorusu sıklıkla gündeme gelmektedir. 2018 yılında çıkması beklenen filmin planlanmasının ardından iptal edildi. Yönetmeni olan Gareth Evans, Baskın 3 filmini çıkarmak yerine Netflix’e Havari filmini çıkartma kararı aldı. Baskın 3 çıkacak mı sorusu birkaç yıl evvel cevabı belliyken günümüzde bu sorunun yanıtı bilinmemektedir. Çıksaydı eğer ikinci filmin hemen öncesini anlatacak olan bu film umulur ki bir gün hayranlarını mutlu eder.

Baskın 3 Çıkacak Mı?

İlk filmi 2011 ikinci filmi 2014 yılında çıkan Baskın serisinin Baskın 3 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtı 2018 olarak karşımıza çıkmaktaydı. Ancak sonradan iptal edilme kararı alındı. Film yönetmeni Baskın 3 yerine 130 dakikalık Havari filmini çekince yaptığı açıklamalarda serinin devamını çekmek için aslında pek de hevesli olmadığını dile getirmiştir. Bu yüzden hayranları filmin çıkmayacağını anlayıp hayal kırıklığına uğramıştır.

Baskın 3 Oyuncuları

Aksiyon alanında büyük başarılara imza atan film serisi için eğer üçüncü bir filmi gelseydi oyuncu kadrosu aşağıdaki gibi olacaktı.

  • Iko Uwais
  • Tony Jaa
  • Kenichi Endo
  • Kazuki Kitamura
  • Ryuhei Matsuda
  • Cok Simbara

Muhtemel oyuncu kadrosu yukarıdaki gibi olan film için birçok detay bilinse de günümüzde hala Baskın 3 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtı bilinmeyişini korumaktadır. GarethE Evans muhtemel uzun bir süre daha bu bilinmeyişi sürdürmeyi planlamaktadır. Benzer bir içeriğimiz olan “Red Notice 2 Ne Zaman Çıkacak?” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir