1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Ayı Teddy 3 Ne Zaman Çıkacak?

Ayı Teddy 3 Ne Zaman Çıkacak?

Animasyon severlerin izledikten sonra merakla bekledikleri filmlerden biri olan Ayı Teddy izledikten sonra sorulan tek soru Ayı Teddy 3 ne zaman çıkacak sorusudur. Animasyon olması yüzünden sadece çocuklara değil tüm yaş kitlelerine hitap etmektedir. Üstelik her yaş kitlesini kendisine bağlamayı başarabilen bir yapıya sahiptir. Komedi ve fantastik kategorilerinde yayımlanan bu film seyircilerini hem eğlendirmeyi hem güldürmeyi başarmıştır. İlk filmini 2012 yılında çıkınca IMDB’den 6.9 almayı başarmıştır. Bu başarının ardından 3 sene sonra ikinci filmi çıkmıştır. 2015 yılında çıkan Ayı Teddy 2 IMDB’den 6.3 almayı başarabilmiştir. Bu iki filmin ardından Ayı Teddy hayranları Ayı Teddy 3 ne zaman çıkacak sorusunu sormaktan geri kalmamıştır.

Ayı Teddy 3 Ne Zaman Çıkacak?

Ayı Teddy 3 ne zaman çıkacak sorusuna yanıt verme sırası geldiğinde şu yanıtı verebiliriz. Yapılan açıklamalar doğrultusunda Ayı Teddy 3 hakkında resmi bir bilgi olmasa da farklı bir bilgi bulunmakta. Yapılan açıklamalar göre NBCUniversal’ın dijital yayın platformu Peacock üzerinden bu filmin diziye uyarlanmasını izleyebileceğiz. Ayı Teddy’nin seslendirmeni olan Seth MacFarlane yine seslendirmeye devam edeceğini dile getirmiştir. Family Guy gibi önemli bir yapımda emeği olan Seth MacFarlane Ayı Teddy’nin dizisini de yapacağını dile getirince hayranları büyük bir ilgiyle beklemeye koyulmuştur. Sadece Family Guy olmadığını da söylememiz gerekir. Seslendirmenin aşağıdaki yapımlarda büyük emeği geçmektedir.

  • Family Guy
  • Ayı Teddy 1
  • Ayı Teddy 2
  • American Dad!
  • A Million Ways to Die in the West
  • Yeni Başlayanlar İçin Vahşi Batı

Bu ve buna benzer birçok yapımda bulunan Seth MacFarlane artık Ayı Teddy dizisinde de yer alacaktır.

Ayı Teddy Dizisi Ne Zaman Çıkacak?

İki büyük filminin ardından dizisinin çıkacağı duyurulunca Ayı Teddy 3 ne zaman çıkacak sorusunun yerini Ayı Teddy dizisi ne zaman çıkacak sorusuna bırakmıştır. Ancak bu sorunun net bir yanıtı bulunmamaktadır. Seth MacFarlane’nin bu yapımı üstlendiğini ve dizisinin çekileceğinin ardından pek detaylı bilgi açıklanmamıştır. Dizinin yayınlanmasının ardından Peacock platformunda olacağı bilinmektedir.

TED 3 ne zaman?

Ayı Teddy 3 ne zaman çıkacak sorusunun yanında en merak edilenlerden biri de TED 3 ne zaman çıkacak sorusudur. Açık bir şekilde ifade etmek gerekirse filmin çıkış tarihi hakkında net bir açıklama bulunmamaktadır. Bununla birlikte filmin yönetmenlerinden de resmi bir açıklama gelmemiştir. Bu nedenle TED 3 filminin ne zaman çıkacağı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır.

Ayı Teddy nereden izlenir?

Özellikle de son dönemlerde dizi&film izleme platformlarının yaygınlaşması ile birlikte birçok seri ve film ücretli platformlara aktarıldı. Hal böyle olunca da çeşitli filmleri ve dizileri sadece bazı platformlarda görebiliyor olduk. Ayı Teddy serisini Netflix ve Amazon Prime Video üzerinden izleyebilirsiniz. Benzer biri içeriğimiz olan “Passengers 2 ne zaman çıkacak” adlı makalemizi ilgili bağlantı üzerinden okuyabilirsiniz.

Ayı Teddy Dizisi Ne Zaman Çıkacak

TED kaç seri?

Ayı Ted serisi Ayı Teddy 2 (2012) ve Ted 3 (2015) olmak üzere iki farklı filmden oluşmaktadır.

Ayı Teddy 3 Fragman

Ayı Teddy serisinin yeni filmi Ayı Teddy 3, ne zaman çıkacağı hakkında net bir bilgi yoktur. Ancak filmin hayranları 3. filmin fragmanının yakın bir tarihte yayına sürüleceğini düşünüyor.

Ayı Teddy dizisi ne zaman çıkacak?

Ayı Teddy dizisi ne zaman çıkacak

Ayı Teddy dizisinin ne zaman çıkacağı hakkında, serinin yönetmenlerinden henüz net bir açıklama gelmemiştir. Ancak film serisinin dizi haline getirilmesi 2023 ila 2024 yıllarında da Netflix ve Amazon Prime Video gibi platformlarda yayına girmesi düşünülmektedir.