1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Attack on Titan 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Yeni Kısım Gelecek Mi?

Attack on Titan 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Yeni Kısım Gelecek Mi?

Attack on Titan 5. Sezon ne zaman çıkacak konusuna değineceğimiz bu içeriğimizde ilgili dizinin yeni sezonu hakkında çıkacak mı, ne zaman gelecek gibi soruların yanıtlarını vereceğiz.

Attack on Titan 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Attack on Titan, anime severlerin severek izlediği animelerden biridir. 2013 yılında ilk olarak piyasaya sunulan bu anime kısa süre içerisinde birçok izleyiciye ulaşmayı başarmıştır. Her sezon ardından izleyicilerin aklından geçen ilk soru diğer sezon ne zaman çıkacak tarzı sorulardır. Günümüz 2022’sinde ise sadece 4 sezon yayınlanmıştır. Akıllara ise Attack on Titan 5. Sezon ne zaman çıkacak sorusu gelmektedir.

Attack on Titan, 4 sezondan oluşmakta olup 4. Sezon final sezonu olarak duyurulmuştu. Ancak son sezonu yapımcılar bölümlere ayırarak 3 kısımdan oluşturmaktadır. Bu 3 kısmın henüz ilk ikisi yayınlanmış olup üçüncü kısmı yayınlanmamıştır. İzleyenler ise bu yeni bölümleri heyecanla beklemektedir. Birçok kişi sonunu merak edip mangadan hızlı okuyup öğrense de anime olarak izlemenin de ayrı bir keyfi olduğundan sonunu öğrenen kişiler bile yeni bölümlerin gelmesini heyecanla beklemektedir. Attack on Titan 5. Sezon ne zaman çıkacak sorusuna cevap verecek olursak eğer 5. Sezonun olmayacağını ancak 4. Sezonun 3. Kısmının geleceğini söylemek mümkündür.

Attack on Titan 5. Sezon Çıkacak mı?

Attack on Titan 4. Sezon ile final sezonu olup 4. Sezonun yeni bölümleri 2023 yılında gelecektir. Bu sebepten dolayı 5. Sezonun çıkmayacağı söylenebilir. Yeni bölümlerin gelmesine dair birçok dayanak da bulunmaktadır.

  • Manganın 139 bölümden oluşum 4.sezonda sadece 130’luk bölüme gelinmesi
  • 4. Sezonun final sezonu olarak açıklanmasının ardından yayınlanan bölümlerin final ile sonlanmaması
  • Yayınlanan fragman ile 2023 yılı içerisinde yeni bölümlerin yayınlanacağına dair belirtiler

Attack on Titan 4. Sezon 3. Kısım Ne Zaman Çıkacak?

Attack on Titan 4.sezon ile final yapma kararının ardından üç kısımdan oluşan bir sezon düzenlendi. 4. Sezonun sadece ilk iki sezonu yayınlanmışken 3. Sezonu ne zaman yayınlanacağı akıllarda bir soru işareti olarak kaldı. Yapılan açıklamalar doğrultusunda Attack on Titan’ın son kısmının 2023 yılında çıkacağı söylenmekle beraber bu tarihle 10 yıllık bir dizinin sonu gelmiş olacaktır. Birçok kişi severek izlerken final sezon ile animenin sona ermesi hayranlarını üzmüştür. Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “Ölümcül Oyuncaklar 2 Ne Zaman Çıkacak ?” adlı makalemize göz atmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir