1. Anasayfa
  2. Oyun

Asphalt 10 Ne Zaman Çıkacak

Asphalt 10 Ne Zaman Çıkacak

Asphalt 10 ne zaman çıkacak konusuna bu içeriğimizde değineceğiz. Mobil yarış oyunlarının vazgeçilmezi olan asphalt serisi, en son yayınlamış oluğu 9. oyunu ile birlikte birçok hayran kitlesi topladı. Mobil yarış oyunu severlerin ilgi gösterdiği asphalt, yeni bir oyun çıkaracak mı ya da ne zaman çıkacak?

Asphalt 10 Çıkacak Mı?

22 Mart 2018 tarihinde 9. oyununu piyasaya süren oyun sektörü, bu sefer yepyeni bir asphalt oyunu ile karşımıza geliyor. Peki Asphalt 10 ne zaman çıkacak? Serinin son iki oyunu arasındaki geçen zamana baktığımızda yaklaşık 5 senelik bir ara görüyoruz. Şayet 2004 senesinde Gameloft SE tarafından piyasaya sürülen ilk oyunu üzerinden tam 18 sene geçtiğini ve bu zaman içerisinde firmanın 9 oyun çıkardığını görebiliyoruz. Şimdi ise Asphalt hayranları tarafından merakla beklenen yeni oyunun ne zaman çıkacağı hakkında araştırmalar yapılıyor.

Yayımlanan en son oyun ile bir önceki oyun arasında beş sene kadar bir farkın olduğunu dile getirebiliriz. Yani asphalt oyun geliştiricileri son dönemlerde epey bir ara yeni oyunları çıkardığını görebiliyoruz. Bunun yanı sıra başka oyunları da geliştirmek isteyen firma, sadece bu seriye odaklı kalamıyor. Ancak yapılan son açıklamalara göre Asphalt 10’un ne zaman çıkacağı hakkında bilgiler verildi.

Asphalt 10 Ne Zaman Çıkacak

Asphalt 10 çıkış tarihi hakkında her ne kadar resmi bir açıklama bulunmasa da, oyunun hayranları sosyal medya üzerinden çeşitli teoriler öne sürerek yeni oyunun çıkış tarihini tahmin etmeye çalışıyorlar. Bir taraf Asphalt’ın 2022 yılının sonlarına doğru çıkacağını düşünse de bir kısım kitle 2023 yılının herhangi bir döneminde çıkacağını ileri sürüyor. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Asphalt 10 ne zaman çıkacak? Benzer bir içeriğimiz olan “Ferdinand 2 Ne Zaman Çıkacak ?” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir