1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Arthdal Chronicles 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Yeni Seri Geliyor!

Arthdal Chronicles 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Yeni Seri Geliyor!
Arthdal Chronicles 2. Sezon Ne Zaman

Arthdal Chronicles 2. Sezon ne zaman sorusu, özellikle de dizinin ilk sezonunun ardından sıklıkla sorulmaya başladı. Netflix Kore yapımı başarılı dizilerinden biri olan Arthdal Chronicles’in yeni sezonu hakkında dizinin hayranları tarafından birçok talep geldi. Kısa sürede 40 milyondan daha fazla bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran Arthdal Chronicles, ilk kez 2019 yıllarında Netflix platformunda yerini kapmıştı. 3 ayrı bölümden meydana gelen ilk sezonu her ne kadar çok eleştiriye maruz bırakılsa da milyonlarca kişi tarafından beğenilmişti. Birçok güzel yorum alan bu dizi, arkasında birçok merak edilen soru ile sezon finali verdi. Bununla birlikte dizinin bu şekilde son vermesi hayranların kafalarında birçok soru işareti bıraktı. Peki izleyiciler tarafından oldukça merak edilen “Arthdal Chronicles 2. Sezon ne zaman” sorusunun cevabı nedir? Gelin sizlerle birlikte arkasında birçok gizemi bırakan bu dizinin yeni sezonunun ne zaman çıkacağına bir göz atalım.

Arthdal Chronicles 2. Sezon Ne Zaman hakkında hiçbir fikrin yok mu?

Arthdal chronicles 2 sezon ne zaman başlayacak bilmiyor musun?

Doğru içeriktesin, burada sana arthdal chronicles 2.sezon ne zaman başlıyor hakkında bilgi vereceğiz. Aklına takılan tüm soruları yanıtlamaya çalışacağız.

Arthdal Chronicles 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Arthdal Chronicles’ın ilk sezonunu heyecanla izleyen seyirci kitlesi, özellikle de dizide yer alan Tanya ve Eunseom karakterlerinin bir araya gelmesi için can atıyorlardı. Bunun yanı sıra dizinin en önemli karakterlerinden Tealha, Saya ve Tagon’un son sahnelerde yer alan taht savaşında ne yapacakları çok merak ediliyordu. Bunca merak edilen sorunun ardından arthdal chronicles 2 sezon ne zaman tarzında sorular öne sürüldü.

Hayranların istekleri ve talepleri üzerine Netflix’ten bir açıklama geldi. Yapılan açıklamalara göre Arthdal Chronicles yeni sezonunun geleceğini ve dizinin devam edeceği söylendi. Bu da izleyicileri Arthdal Chronicles 2 ve hatta Arthdal Chronicles 3 sezonun gelebileceği düşüncesine itiyor. Ayrıca son birkaç yılda ülkemizde de etkisini gördüğümüz salgın nedeni ile dizinin çekimlerinin yavaşladığı ve bir süre çekimlere ara verildiği duyuruldu. Ancak salgının hafiflemesi ve insanların tekrar normal yaşamına dönmesi ile birlikte artık çekimler sürdürülmekte ve hatta bitmek üzere. Bu nedenle de yeni sezonun 2022 ila 2023 yılları arasında çıkması bekleniyor.

Arthdal Chronicles 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Çok eski zamanlarda geçen Arthdal Chronicles, özellikle de oyuncuların sergilediği performans sayesinde Netflix’in eni iyi Kore yapımları arasına girmeyi hak etmiştir. İnsanlığa yeni bakış açıları sunan bu dizi, sadece oyuncuları ile değil konusu ile de çeşitli ödüllere layık görülmüştür. Genel olarak bakıldığında günümüz dünyasında da sıklıkla karşılaştığımız sorunlardan biri olan açgözlülüğe ve hırsa değinen bu yapım, yarım kalan bir hikaye ile son verdiği için “arthdal chronicles 2. sezon ne zaman” sorularını arkasında bıraktı.

Kendisinin de yer aldığı Netflix platformunun 2020 yılında yaptığı açıklamaya daha önce değinmiştik. Buna rağmen 2 yıl boyunca yeni bir sezon karşımıza çıkmadı. Açıklamanın ardından merakla yeni sezonu bekleyen hayranlar ise tekrar yeni sezon hakkında paylaşımlar yapmaya ve konuyu gündeme taşımaya çalıştılar. Ancak her ne kadar 2 sene gibi uzun bir sene geçse de yeni bir açıklama yapılmadı.

Arthdal Chronicles 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak

Yeni Sezon Uzun Süredir Bekleniyor!

Hayranlar yeni sezonu beklemeye ve yeni teoriler üretmeye devam ediyor. Özellikle de 2 sene kadar önce yapılan açıklama ile birlikte sezon 2’nin geleceği kesin olarak düşünülmekte. Dizinin 2. sezonunun bu kadar gecikmesi çeşitli sebeplere bağlanmakta. Bu sebeplerden biri de oyunun baş karakterlerinden olan Song Joongki adlı oyuncunun yapım ekibi ile tartışması. Ayrıca çekimlerin başlamasından hemen sonra neredeyse tüm dünyada patlak veren salgın da dizinin gelmesini çok büyük oranda yavaşlattı.

Dizinin asıl yapım ekibi olan Studio Dragon‘un katıldığı bir röportajda; salgın nedeni ile 2. sezon çekimlerinin 2022 yılında başlayacak ifadeleri kullanılmıştır. Bu açıklama ile birlikte hayranların kafasındaki bazı sorular cevaplanmıştır. Yeni sezonun çekimleri 2022 yılı itibari ile başlaması, asıl sezonun 2023 yılında ya da en geç 2024 yılında karşımıza çıkacağını gösteriyor. Peki net bir şekilde Arthdal Chronicles 2. Sezon Ne Zaman çıkacak?

🔗Ao Haru Ride 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak🔗

Arthdal Chronicles 2 Sezon Çıkacak Mı? 3. Sezon Gelecek Mi?

Yeni sezonun çıkacağının kesinleşmesi ile birlikte bu sefer hayranlar 3. sezonun da gelip gelmeyeceğini tartışmaya başladı. Ancak her ne kadar Arthdal Chronicles 3 Sezon hakkında resmi bir açıklama yapılmasa da hayranlar tarafından bu sezonun da geleceği düşünülmekte. Ayrıca Arthdal Chronicles‘ı Netflix platformunun en iyi Kore dizisi yapımları arsında değerlendirirsek, yeni gelecek sezonların da tutacağını ve ilk sezonda olduğu gibi milyonlarca insan tarafından izleneceğini dile getirebiliriz.

Dizinin senaryo ekibinde yer alan ve asıl senaryoyu oluşturan Kim YoungHyun ve Park SangYeon‘un yapmış olduğu açıklamalara göre yine 2. sezonun hikayesini kendilerinin yazdığını dile getirmişlerdir. Ayrıca birçok Kore yapımında olduğu gibi dizinin bu sezonunda da yönetmen olarak Kim KwangSik seçilmiştir.

Arthdal Chronicles 2. Sezon Ne Zaman Gelecek

Arthdal Chronicles 2. Sezon Oyuncuları – Diziden Kimler Ayrılıyor?

Dizinin ilk sezonunda yer alan ve mükemmel performansları ile izleyicileri şaşkına çeviren Song JoongKi adlı oyuncuyu maalesf ki Arthdal Chronicles 2. Sezonda göremeyeceğiz. Nedenine gelirsek içeriğimizin bir bölümünde de bahsettiğimiz gibi olayların yapım ekibi ile yapılan tartışmaların sonucuna bağlandığını söyleyebiliriz. Ancak yine de resmi bir açıklama olmadığı için başarılı oyuncunun yeni sezonda kesin olarak oynayıp oynamadığını bilemeyiz. Dizide yer alan diğer oyunculara bakacak olursak, aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz.

Oyuncularİsimleri
Song Joong-KiSa-Ya
Kim Ok-VinTaealha
Song Joong-KiEunseom
Jang Dong-GunTagon
Kim Ji-WonTanya
Lee Ho-CheolKitoha
Kim Eui-SungSanung
Choi Young-JoonYeon-Bal
Park Hyoung-SooGilseon
Park Byung-EunDan-Byeok
Ki Do-HoonYangcha
Song Yoo-TaekPark Ryang-Poong
Hwang HeeMugwang
Hwang Min-HoSo-Dang
Kim Jung-WooPyeon-Mi
Lee Hwang-EuiDae-Dae
Son SookAsa Sakan
Seo Eun-AAsa Mot
Park Ji-WonAsa Moo
Chang RyulAsa Yon
Choo Ja-HyunAsa Hon
Cho Seong-HaHae Mihol
Park Sung-YeonHae Yeo-Bi
Yoon Sa-BongHae Too-Ak
Bae Ki-BumHae Heul-Rib
Hong Ji-HeeHae Ga-On
Go Bo-GyeolChae-Eun
Park Hae-JoonMubaek
Arthdal Chronicles Oyuncuları

Arthdal Chronicles Kaç Sezon

Oldukça büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Arthdal Chronicles, 2019 yılında ilk kez ortaya çıkan dizisi ile 2022 yılı itibari ile 1 sezondan oluşmakta. Ancak bu sene çekimleri başlayan Arthdal Chronicles’ın yeni sezonu ile birlikte 2 sezondan oluşacağını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra ilk sezonun 6 farklı bölümden oluştuğunu ve 3 ayrı kısımdan oluştuğunu da dile getirebiliriz. Arthdal Chronicles 2. Sezon Ne Zaman gibi soruların yanında gelen Arthdal Chronicles 3. sezon çıkacak mı tarzında sorular tartışmaya yol açmakta. Haliyle gelmesi kesinleşen bir sezonun devamının gelip gelmeyeceği merak ediliyor.

Arthdal Chronicles 2. Sezon Ne Zaman sorusunun cevabı belli olsa da asıl merak edilen sorunun artık Arthdal Chronicles 2. Sezon Ne Zaman olmadığını söyleyebiliriz. Arthdal Chronicles 3. sezon çıkacak mı sorularının cevaplarına baktığımızda aslında resmi bir açıklama yapılmadığı için gelip gelmeyeceği hakkında yorum yapılamıyor. Bu nedenle de 3. sezon gelecek ya da 3. sezon gelmeyecek gibi kesin bir yargı dile getiremiyoruz. Ancak dizinin hayranları 3. sezonun da çıkacağı düşüncesinde.

Arthdal chronicles 2 sezon 1 bölüm Türkçe dublaj izle

Dizi her ne kadar 2. sezon hakkında bir fragman ya da ön izleme yayımlamasa da hayranların yaptığı çeşitli videolar bulunmakta. Dilerseniz buraya koyduğumuz Arthdal Chronicles 2. Sezon Ne Zaman hakkında bilgi veren videolara da göz atabilir ve izleyebilirsiniz.

Arthdal chronicles 2 sezon

Arthdal Chronicles 2. Sezon Ne Zaman konusuna bu içeriğimizde değindik. Peki sizlerin düşünceleri nedir?

İlginizi Çekebilir