1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Ao No Exorcist 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Ao No Exorcist 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Ao No Exorcist 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak

Ao No Exorcist 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak konusuna bu içeriğimizde değineceğiz. Popüler anime dizilerinden Ao No Exorcist, 4. sezonu ile çok yakın zamanda ekranlara geri dönüyor! Sizler de bu diziyi uzun bir süredir bekleyenler arasındaysanız gerçekten de çok heyecanlı olduğunuzu tahmin etmek zor değil. Dizinin 4. Sezonu ile ilgili detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için bu yazıyı okuyabilirsiniz. Peki, Ao No Exorcist 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Ao No Exorcist 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Ao No Exorcist, son zamanlarda yayınlanmış olan ve konusu ile ilgi çeken son derece güzel anime dizileri arasında yer alıyor. Japonya kökenli olan bu anime dizi, İnsanlar ve Şeytanların mücadelesini konu alıyor. Son derece ilgi çekici ve biraz da ürkütücü bir konuya sahip olduğunu ifade etmek gerekiyor. Tüm bunlar ise daha fazla kişinin Ao No Exorcist Yeni Sezon Çıkış Tarihi ile ilgili olarak sorular sormasına yol açıyor.

Birçok kişi Ao No Exorcist dizisinin ilk 2 sezonunu hayranlıkla takip etmişti. Benzer bir durum gelecek sezonlar için de geçerli olacakmış gibi görünüyor. Ao No Exorcist 4. Sezon yeni bölümleriyle son derece iddialı bir görüntü veriyor. Dizinin çıkış tarihi ise dizi takipçileri tarafından sıklıkla merak ediliyor. Ancak ne yazık ki birçok kişi bu konuda yanlış bir bilgiye sahip ve Ao No Exorcist dizisinin yeni sezonları maalesef gelmeyecek gibi görünüyor. Gelecek günlerde farklı durumlar ortaya çıktığı takdir de bu durum değişebilir ancak şu an için dizinin yeni bölümleri gelmeyecekmiş gibi görünüyor.

Ao No Exorcist 4. Sezon Çıkacak Mı?

Bu durumun çok çeşitli nedenleri olduğunu rahatlıkla ifade etmek mümkün diyebiliriz. Ao No Exorcist 4. Sezonu ile ilgili beklenti içerisindeki birçok izleyici, yeni sezonun gelmeyişine anlam veremiyor. Yeni sezonun gelmeme nedenlerini ise şu şekilde özetlemek mümkün olabilir:

  • Dizinin doğal ömrünü tamamlaması ile beraber senaristler diziyi devam ettirmek konusunda sorun yaşayabiliyorlar.
  • 3. Sezon ile beraber izleyici kitlesinde ciddi bir azalma oldu. Bu durum ise yeni bölümlerin gelmesine engel oldu demek yanlış olmayacaktır.
  • Ao No Exorcist 4. Sezon için yeterli bütçe bulunamadı.

Tüm bu etkenler nedeni ile dizinin yeni bölümleri yayınlanmayacak gibi görünüyor. Ancak ilerleyen günlerde ne olur bilmek zor. Bu ve benzeri diziler ile ilgili daha fazla bilgi alabilmek için bizi takipte kalmayı unutmayın. Ao No Exorcist 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak konusuna bu içeriğimizde değindik. Ayrıca son zamanlarda popülerliği artan ve izlerken harika vakit geçirmenizi sağlayabilecek Kore Dizileri hakkında bilgi almak için Ben Efsaneyim 2 Ne Zaman Çıkacak başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz!

Ao No Exorcist Toplam Kaç Bölüm?

Anime yapımlarının vazgeçilmezi olan ve sıra dışı bir hikayeye sahip olan Ao No Exorcist, yayınlandığı tarihten 9 Ağustos 2021 tarihine kadar toplam 27 bölümlük dizi yayınlamıştır. Şimdi ise hayranlar Ao No Exorcist 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak sorusunun yanıtını aramakta.

İlginizi Çekebilir