1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Ant Man 3 Ne Zaman Çıkacak?

Ant Man 3 Ne Zaman Çıkacak?
Ant Man 3 Ne Zaman Çıkacak

Ant Man 3 ne zaman çıkacak sorusu büyük Marvel hayranlarının merakla sorduğu sorulardan birisidir. İlk filmi 2015, ikinci filmi ise 2018 yılında çıkan Ant Man serisinin 3. filmi ise 2023 yılında çıkması beklenmektedir. 28 Temmuz 2023 tarihinde çıkması planlanan bu filmin gösterime girme tarihinde değişikliğe gidilmiştir. Daha erkene alınan bu filmi 2023 yılının şubat ayında çıkması beklenmektedir. Yeni filminin ismi Quantumania olan Ant Man, The Marvels filminin gösterime giriş tarihi ile yer değiştirilmiştir. Normalde 17 Şubat 2023 tarihinde çıkması planlanan bu filmin yapımı Ant Man’e göre daha yavaş ilerlediği için Ant Man ile tarih değişikliğine gidilmiştir.

Antman 3 Ne Zaman Çıkacak hakkında bir fikrin yok mu?

Antman 3 Çıkacak Mı bilmiyor musun?

Doğru içeriktesin! Bu içeriğimizde sizlere Ant Man 3 Ne Zaman Çıkacak, Antman 3 çıkacak mı ve Antman 3 ne zaman yayınlanacak sorularının cevaplarını vereceğiz. Bunun yanı sıra aynı soruların cevaplarını antman 4 filmi için de vermeye çalışacağız.

Ant Man 3 Ne Zaman Çıkacak?

Muhtemel tarihi 17 Şubat 2023 ile gösterime girmesi ile birlikte 2021 yılında Disney Plus’da gösterime giren Loki dizisinin devamı olması beklenmektedir. Bu iki filmin çıkış tarihinde değişiklik olsa da bir diğer Marvel filmi olan Guardion of the Galaxy Vol. 3 filminin çıkış tarihinde bir değişiklik olmamıştır. Antman 3. filminin 5 Mayıs 2023 tarihinde çıkması beklenmektedir. Beklenen üçüncü filmin kadrosu ise aşağıdaki gibi olduğu söylenebilir.

  • Paul Rudd
  • Evangeline Lilly
  • Micheal Pena
  • Kathyrn Newton
  • Walton Goggins
  • Micheal Douglas
  • Hannah John-Kamen
  • Laurance Fishburne
  • Bobby Cannavale

Yukarıda yer alan listedeki oyuncuların Ant Man 3: Quantimania filminde yer alması beklenmektedir. Hayranları tarafından heyecanla beklenen bu film, giriş tarihinin erkene alınması ile daha da sevindirici bir duruma gelmiştir. Ancak The Marvels filminin çıkış tarihinin ertelenmesi de hayranlarını bir miktar üzmüştür.

Yönetmeni Peyton Reed, yapımcısı Kevin Feige olan bu filmin büyük ilgi toplaması beklenmektedir. Filmin gösterime girmesinin ardından ülkemizde de Marvel bünyesi altında olduğundan dolayı diğer filmler kadar olmasa da gişe de hareketliliğin olmasını sağlayacaktır. Böylece Ant Man 3 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtına ulaşmış bulunmaktayız. Umulur ki film beklentileri karşılar ve hayranlarının beğenisini yüksek oranda kazanır.

Ant Man 3 Ne Zaman Çıkacak
Ant Man 3 Ne Zaman Çıkacak

Karınca Adam 3 Ne Zaman Çıkacak?

Karınca adam 3 ne zaman çıkacak sorusu da özellikle Türk izleyici kitlesi tarafından sorulmakta. Az önce de bahsettiğimiz gibi bu sorunun cevabı Ant Man 3 Ne Zaman Çıkacak ile aynı olacaktır. Bildiğiniz üzere Antman gibi marvel sinema yapımları yabacı platformlarda ücretli olarak sunulmakta. Aylık olarak ücret ödediğiniz bu platformlar üzerinden dilediğiniz film ya da diziyi tam kalitede izleyebilirsiniz. Ancak merak edilen bir başka konu da Marvel filmlerinin ve dizilerinin artık hangi platformlara taşınacağı.

Antman 3 Ne Zaman Yayınlanacak?

Marvel’ın en sevilen yapımlarından biri olan Antman, özellikle de küçülerek daha güçlü bir kahramana dönüşebilmesi ile birçok kişinin dikkatini çekmekte. 2023 yılında Disney Plus platformunda yayınlanacak olan bu film hakkında merak edilen bir farklı soru da Antman 4 ne zaman çıkacak sorusu. Henüz 3. filmi yayınlanmadan hayranların merak ettiği bu sorunun asıl sorulma şekli Antman 4 çıkacak mı şeklinde olmalıdır. Hali hazırda 4. film için resmi bir açıklama bulunmamakla birlikte yeni bir film için işaret verilmedi. Bu nedenle de Antman 3’ten sonra bekleyeceğimiz Antman 4, kesin olarak gelir diye bir ifade dile getiremiyoruz.

Antman 4 Çıkacak Mı?

Hayranlar Antman 3’ün onay alması ile birlikte sürekli olarak antman 4 çıkacak mı, antman 4 ne zaman yayınlanacak tarzında sorular sormaya başladı. Bunun üzerine Netflix resmi olarak bir açıklamada bulunmadı. Böylesine sevilen bir Marvel serisinin devamının geleceğini söylemek mümkün. Tabii bu durum 3. filmin kadar fazla izleneceğine ve elde edilen gelire bağlı.

Haliyle yapım firmasının filme milyonlarca dolar harcaması ve bundan bir kar elde edememesi serininde sona ereceği anlamına gelebilir. Bunun yanı sıra özellikle de son dönemlerde filmlerin ve dizilerin ücretli platformlara taşınması, bu geliri artı ya da eksi yönde etkileyebilir. Ant Man 3 Ne Zaman Çıkacak konusuna bu içeriğimizde detaylı bir şekilde değindik. Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “Arthdal Chronicles 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir