1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Anne with an E 4 Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Anne with an E 4 Sezon Ne Zaman Çıkacak?
anne with a 4 ne zaman çıkacak

Anne with an e 4 sezon ne zaman çıkacak konusuna değineceğimiz bu içeriğimizde anne with an e 4 sezon çıkacak mı sorusunun cevabını verdik. Netfilx’in en sevilen serilerinden biri olan anne with an e, geçtiğimiz sezonunun ardından yeni sezon için çok fazla talep aldı. Şimdi ise anne with an e 4 sezon ne zaman yayınlanacak gibi sorular, dizinin hayran kitlesi tarafından sıklıkla sorulmakta. Peki anne with an e bitti mi yoksa devam edecek mi?

Anne with an E 4 sezon neden yok?

Konusu ve teması ile büyük bir izleyici kitlesi kazanan Anne with an E, yeni sezonu hakkında sorulan birçok soruya karşılık olarak What’s on Netflix bir açıklama yaptı. Yapılan bu açıklamaya göre Anne with an E dizisi 3. sezonu ile son buldu ve yeni sezon çıkmayacak. Hayranları büyük bir hayal kırıklığına düşüren bu habere göre, CBC başkanı ve aynı zamanda CEO’su olan Catherine Tait, Netfilx ile artık ağını kestiğini ifade ediyor. Bu nedenle de Anne with an e 4 sezon ne zaman çıkacak sorusunun doğru cevabı, çıkmayacaktır.

What’s on Netfilx’in yaptığı bu açıklamanın ardından dizinin hayranları sosyal medya platformları üzerinde çeşitli anketler ve kampanyalar oluşturmaya başladı. Ancak yapılan tüm bu çalışmalar olumlu sonuçlanmadı. Anne with an E yapımcılarından biri olan Miranda de Pencier, yaptığı bir açıklamada şu ifadeleri kullandı.

Miranda de Pencier

“Sevdiğimiz şeylerden vazgeçmekle yüzleşmek ne kadar zor olsa da.. Bu noktada Anne with an E’yi yeniden canlandırmanın hiçbir yolu yok. Bu olmayacak. O halde şimdi onunla ilgili var olan her şeyi sevmemiz ve onu izleyen herkese getirdiği neşeye tutunmamız gerekiyor.”

Anne with an E 4 sezon olacak mı?

Her ne kadar Anne with an e 4 sezon ne zaman çıkacak sorusunun cevabı olumsuz olsa da, dizinin hayranları böylesine etkili bir dizinin devamı için çeşitli kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Netfilx’in en iyi drama dizilerinden biri olan Anne with an E devam etmeli mi yoksa tadında bırakılmalı mı?

Bu içeriğimizde Anne with an e 4 sezon ne zaman çıkacak sorusunu yanıtlamaya çalıştık. Benzer bir içeriğimiz olan “La case de papel kore ne zaman gelecek” adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir