1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Animal Kingdom 7. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Animal Kingdom 7. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Animal Kingdom 7. Sezon Ne Zaman Çıkacak

Animal kingdom 7. sezon ne zaman çıkacak konusuna bu içeriğimizde değineceğiz. Jonathan Lisco tarafınca geliştirilmiş olan Animal Kingdom, suç ve drama dizisi olarak bizleri karşılamakta. İlk olarak 2016 yılında bir TV dizisi olarak kendisini gösteren bu yapım, yayına sürüldüğü ilk zamandan bu yana birçok beğeniyi de beraberinde getirdi. Bununla birlikte 28 Ağustos 2022 tarihinde 6. sezonun son bölümünü de izleyicilerine sunmuştu. Şimdi ise dizinin hayranlarının aklında tek bir soru var, Animal kingdom 7. sezon ne zaman çıkacak?

Animal Kingdom 7. Sezon Çıkacak Mı?

20 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan Animal Kingdom 6. sezonun ardından, dizi kendisini arkasında birçok merak edilen sorular ile sonlandırmıştı. Hali hazırda dizinin hayranları da gizemli son veren bu dizinin mutlaka devamının geleceğini düşünmekte. Ayrıca kısa sürede yüz binlerce izleyici kitlesine ulaşan bir dizinin, devam sezonun da geleceğini söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra 6. sezonun fragmanında herhangi bir final sezon söz konusu değildi. Bildiğiniz üzere bir dizi final yapacaksa, çıkacak olan fragmanında bu farklı şekillerde izleyicilere iletilir ya da dizinin yapımcıları açıklama yapar.

Animal Kingdom 7. sezon hakkında her ne kadar resmi bir açıklama olmasa da 6. sezonun bir final olacağına dair hiçbir işaret bulunmuyor. Bunun yanı sıra sezonun birçok gizem içeren olaylar ile bitmesi de bizlere 7. sezonun geleceğinin bir işareti. Peki 7. sezonun ne zaman çıkacağı hakkında tam bir tarih var mı? Gelin hep birlikte Animal kingdom 7. sezon ne zaman çıkacak konusunda net bir tarih aramaya çalışalım.

Animal Kingdom 7. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Dizinin hayranları, 7. sezonun ne zaman çıkacağı hakkında çeşitli tahminlerde bulunmakta. Aşağıdaki tabloda dizinin hangi sezonunun hangi tarihte çıktığını görebilirsiniz. Biz de bu tarihler üzerinden bir tahminde bulunabiliriz.

Animal Kingdom 1. Sezon2016
Animal Kingdom 2. Sezon2017
Animal Kingdom 3. Sezon2018
Animal Kingdom 4. Sezon2019
Animal Kingdom 5. Sezon2021
Animal Kingdom 6. Sezon2022
Animal Kingdom 7. SezonBilinmiyor
Animal Kingdom 7. Sezon Ne Zaman Çıkacak

Tabloda yer alan sezon çıkış tarihlerine baktığımızda genellikle 1 sene arayla çıktığını görebiliyoruz. Haliyle 2020 senesinde ülkemizi de etkisi altına alan salgın, tüm film sektörünü de etkilemişti. Bu nedenle sadece 4. ve 5. sezonların arasında iki sene fark olduğunu söyleyebiliriz. Bu tablodan yola çıkarak Animal Kingdom 7. sezon 2023 yılında çıkacak yanıtını verebilmekteyiz.

Animal Kingdom 7. Sezon Oyuncuları

Bilindiği üzere dizinin çıkış tarihinden bu yana birçok oyuncu değişikliğine gidildi. 7. sezonda diziye hangi oyuncular eklenir ya da çıkartılır hakkında net bir bilgi olmadığı için genel olarak görebileceğimiz oyuncuları sıralayabiliriz. Aşağıdaki listede 7. sezonda görebileceğimiz oyuncular sıralanmıştır.

  • Shawn Hatosy (Andrew Pope Cody)
  • Jake Weary (Deran Cody)
  • Christina Ochoa (Renn Randall)
  • Jon Beavers (Young Jake)
  • Ben Robson (Craig Cody)
  • Finn Cole (Joshua J Cody)
  • Leila George (Young Janine Smurf Cody)
  • Rigo Sanchez (Young Manny)

Bu içeriğimizde Animal kingdom 7. sezon ne zaman çıkacak konusuna değindik. Benzer bir içeriğimiz olan “Spiderhead 2 Ne Zaman Çıkacak” adlı yazımıza da göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir