1. Anasayfa
  2. Para Kazanma

Android Bitcoin Kazanma Uygulamaları 2022

Android Bitcoin Kazanma Uygulamaları 2022
telefondan bitcoin kazanma

Android bitcoin kazanma hakkında bilgi vereceğimiz bu bölümde telefondan bitcoin kazanma konusuna değineceğiz. Bitcoin bir kripto para birimidir. Yani çevrimiçi işlemleri güvence altına almak ve yeni para birimlerinin oluşturulmasını sağlamak için kullanan araçtır. Başka bir deyişle, çevrimiçi ödeme için kullanılan bir sanala para birimidir.

Bu “paraya” sahip olmak için, bunu borsalarda gerçek parayla satın almanız gerekir. Ayrıca bilgisayarınızı kullanarak bu para birimini Bitcoin Miner olarak bilinen bir yazılımla da alabilirsiniz. Bunların yanı sıra ek olarak, bu sanal parayı almanın başka yolları da var. Bazı web siteleri ve uygulamalar sayesinde Bitcoin’leri alabilmeniz mümkün. Peki android bitcoin kazanma nasıl yapılır?

Android Bitcoin Kazanma

Android bitcoin kazanma için bazı adım ve yöntemler bulunmaktadır. Bunların en kolayı yukarıda da bahsettiğimiz gibi web sitesi ve uygulamalar üzerinden bitcoin madenciliği yapmaktır. Bu sayede telefonunuzla bile bitcoin kazanabilirsiniz. Android bitcoin kazanma için bazı uygulamalar ve web siteleri gerekir.

android bitcoin kazanma
telefondan bitcoin kazanma

Bitcoin madenciliği yapmak için bu karmaşık hesaplamaları yapan bir programa ihtiyacımız olduğunu söylemiştik. Söz konusu sizlere önereceğimiz programın adı Minergate. Ücretsiz olan bu program hem masaüstü sistemlerde hem de Android akıllı telefonlarda çalışır. Ayrıca ses çıkaramadan veya güçlü bilgisayarlara sahip olmadan Bitcoin veya diğer kripto paraları üretebilmesi için kullanılır. Ve evet, bunu doğrudan Android telefonunuzdan yapabilirsiniz.

Bunu yapmak için, belittiğimiz uygulamaya kaydolmanız ve uygulamayı Google Play’den Android telefonunuza indirmeniz yeterlidir.

Minergate Nasıl Kullanılır?

  • Uygulamayı açın, giriş yapın ve “Madenci” bölümüne gidin.
  • Ardından madenciliğini yapmak istediğiniz kripto para birimini seçin.
  • Android telefonunuzda hangi hash oranına sahip olduğunuzu (bunu “madencilik gücü” olarak anlayalım) kontrol edin.
  • Cihazınız ne kadar güçlü olursa, hash oranı o kadar yüksek ve zamanla alacağınız daha fazla sanal para olduğunu unutmayın.
telefondan bitcoin madenciliği yapma
telefondan bitcoin madenciliği yapma

Bu arada, daha fazla güç üretmek için birden fazla cihazı aynı hesaba bağlayabilirsiniz. Bu sayede siz de bilgisayardan veya telefondan bitcoin kazanma gibi işlemleri yapabilir, oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra yukarıda da bahsettiğimiz üzere işlemleri bilgisayarınız üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca daha fazla para kazanma ile alakalı konular için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir