1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Alvin ve Sincaplar 5 Ne Zaman Çıkacak

Alvin ve Sincaplar 5 Ne Zaman Çıkacak

Alvin ve sincaplar 5 ne zaman çıkacak konusuna değineceğimiz bu içeriğimizde alvin ve sincaplar 5 çıkacak mı gibi soruların da cevabını vereceğiz. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Alvin ve Sincaplar serisi, 2007 yılından bu yana 4 farklı film ile karşımıza çıktı. Peki alvin ve sincapların yeni filmi çıkacak mı?

Alvin ve Sincaplar 5 Çıkacak Mı

Vizona sürülen Alvin ve Sincaplar: Yol Macerası filminin üstünden yedi yıla yakın bir süre geçti. Alvin ve Sincaplar hayranları ise bu kadar zaman geçmesinin ardından yeni bir film gelmesi için birçok paylaşım yaptılar. Filmin yönetmeni  Walt Becker, her ne kadar resmi bir açıklama ya da duyuru yapmasalar da hayran kitlesi yeni filmin çıkış tarihine dair bilgiler yaymaya ve hatta çekimlerin başladığını belirtmeye başladı. Peki Alvin ve sincaplar 5 ne zaman çıkacak?

Aslında bu sorunun cevabını net olarak vermek doğru olmayacaktır. Çünkü ortada henüz resmi ya da net bir açıklama bulunmamakta. Ancak 5. film için Twitter, Reddit ve İnstagram gibi sosyal medya platformları üzerinden çeşitli paylaşımlar yapılmakta. Hatta setten sızdırılan görüntülerin bile olduğuna dair söylentiler var. Tabi ki bu durum sorumuzun cevabını bizlere vermeyecektir. Ancak yeni filmin ne zaman geleceğine dair birtakım tahminlerde bulunabiliriz.

Alvin ve Sincaplar 5 Ne Zaman Çıkacak

Alvin ve Sincaplar yeni filmi ne zaman çıkacak sorusunun cevabı 2023 yılında saklı olduğu düşünülmekte. Haliyle 2021 – 2022 yılında çekimlerin başladığını düşünecek olursak ve işin içine görsel efektleri de eklersek bu süreç daha da uzayabilir. Ancak kafamızda bir tarih belirtmemiz gerekirse 2023 yılının herhangi bir döneminde ya da 2022 ‘nin sonlarına doğru yeni bir fragman ile karşı karşıya kalabiliriz. Alvin ve sincaplar 5 ne zaman çıkacak hakkında bu makalemizde bilgi verdik. Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “Asphalt 10 Ne Zaman Çıkacak” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Alvin ve Sincaplar Gerçek Mi?

Alvin ve Sincaplar 2007 yılında vizyona giren kurgu bir filmin animasyon karakterleridir. Bu nedenle de alvin ve sincaplar gerçek değildir.

Alvin ve Sincaplar Yeni Film Çıkacak Mı?

Yeni film hakkında her ne kadar resmi bir açıklama olmasa da Alvin ve Sincaplar 5’in çıkacağı düşünülmektedir.

Alvin ve Sincaplar kaç seriden oluşuyor?

2007 yılında gösterime giren Alvin ve Sincaplar serisi toplam 4 filmden oluşmaktadır.