1. Anasayfa
  2. Film ve Dizi

Alien Covenant 2 Ne Zaman Çıkacak?

Alien Covenant 2 Ne Zaman Çıkacak?
Alien Covenant 2 ne zaman çıkacak

Bilim kurgu ve korku kategorisinde büyük yankı uyandıran filmi izleyen seyirciler ilk olarak Alien Covenant 2 ne zaman çıkacak sorusunu sormaktadır. 2017 yılında çıkan filmi Alien Covenant IMDB’den 6.4 almayı başarıp seyircilerinin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Michael Green ve Jack Paglen tarafından hazırlanan senaryo Ridley Scott tarafından yönetilmiştir. İlk film gişe hasılatı olarak 240 milyon dolar elde etmeyi başarmıştır. Ancak bu değer beklenenlerin altında bir değer olmuştur. Bu yüzden yeteri kadar başarı elde edemeyen filmin diğer filminin çıkıp çıkmayacağı merak konusudur.

Alien Covenant 2 Ne Zaman Çıkacak?

İlk filmi izledikten sonra Alien Covenant 2 ne zaman çıkacak sorusu yerini Alien Covenant 2 çıkacak mı sorusuna bırakmaktadır. Tam olarak ne zaman çıkacağı bilinmese de ikinci sorumuzun cevabı bilinmektedir. İlk film yeteri kadar başarı getiremese de yönetmen Ridley Scott bu başarısız girişimin ardından bırakmayacaklarını ve yeni bir filmin gelebileceğini söylemiştir. Forbes’e konuşma yapan Ridley Scott, yeni bir yaratık filmi üzerine çalıştığını söylemiştir. Ancak tam olarak nasıl bir izleyeceği hakkında net bir bilgi paylaşmamıştır. 2012 yapımı Prometheus ve 2017 yapımı Covenant’ın ardından yeni bir bakış açısı aradığını izleyiciler ile paylaşmıştır. Covenant’ın Prometheus filminin devamı olduğunu düşünürsek yeni filmin beklentileri karşılayabiliyor olma olasılığı yüksek durumdadır.

Alien Covenant Çıkacak mı?

Alien Covenant 2 ne zaman çıkacak sorusunun cevabı net olarak bilinmediğini söylesek de Alien Covenant filminin çıkacağını kesin olarak söyleyebiliriz. Başarılı oyuncu kadrosu ile birçok izleyeni kendisine bağlamayı başarmıştır. Aşağıda yer alan kadro bu filmin başarısını arttırmakla kalmayıp birçok kişi tarafından hevesle beklenen yeni filminin gelecek olmasını sağlamıştır.

Michael Fassbender:Walter
Noomi Rapace:Elizabeth Shaw
Katherine Waterston:Daniels
Callie Hernandez:Upworth
Danny McBride:Tennessee
Alien Covenant Oyuncuları

Böylesine başarılı oyuncuların daha iyi bir başarı elde etmesini birçok hayran isterdi tabi. Yeterli gişe başarısının yakalanamaması bu filmin çıkış tarihini yavaşlattığını tahmin edilmektedir. Umulur ki yeni gelecek filminin daha yüksek bir başarı elde etmesi ve bu serinin sona ermemesidir. Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “Son Cadı Avcısı 2 Ne Zaman Çıkacak?” adlı makalemize göz atabilirsiniz.